امورات گرافیکی

طراحی گرافیکی روش دیگری برای بازاریابی بهتر و سئو شدن سایت شما است که عامل های گرافیکی تاثیر شگرفی در بازدید بهتر از سایت و جذب مشتری در هر کسب و کاری دارد. به دو دلیل تیم کورد وب به این امر توجه خاصی دارد: امروزه علم روانشناسی ثابت کرده است که توانایی مغز انسان در درک و ضبط تصویر بهتر از متن است. به همین خاطر با طراحی گرافیکی چشم نوازی از حرفه شما مشتری نمیتواند از آن بگذرد. دلیل دوم این است که بازار جهانی به سمتی درحرکت است که اگر کسی در کسب و کار خود گرافیک را نادیده بگیرد بعد از مدتی از بازار رقابت کنار زده خواهد شد چونکه زیبا نشان دادن یک محصول تولید شده و ماندگار سازی نام محصول در ذهن مشتری برای جذب مشتری و فروش بیشتر لازمه رقابت در بازار کسب و کار است. از این رو تیم کورد وب با طراحی بنر، لوگو، کارت ویزیت، قالب سایت و انواع مختلف کارهای گرافیکی به وسیله نرم افزارهای طراحی روز دنیا و گرافیست های مجرب توانسته مشتریان خود را در ارتقاء حرفه شان یاری دهد و آنان را در ذهن مخاطبان حکاکی کند.

Graphic Image

برخی فعالیت های کورد وب در گرافیک

طراحی قالب گرافیکی سایت

قالب یا پوسته سایت طرح گرافیکی وب سایت است که ساختار گرافیکی کلیه صفحات را تشکیل میدهد . متخصصان ک.رد وب با طراحی قالب های گرافیکی زیبا بستر مناسبی را برای وب سایت شما فراهم می کنند .

طراحی بنر

تصویری است که معمولا کاربرد تبلیغاتی دارد و ممکن است به سایت تبلیغ دهنده لینک شود. بنر می تواند به صورت یک فایل عکس متحرک یا ثابت با فایل فلش باشد.

طراحی لوگو

آرم، جزء گرافیکی مورد استفاده برای شناسایی شرکت، خدمت یا محصول است. همچنین یک علامت، نشانه، نماد یا تصویر متمایز (معمولا برای شرکت یا اسم برند) است که استفاده دائمی دارد و برای تمایز و حفاظت در برابر سوء استفاده ی شرکت های دیگر، به علامت تجاری تبدیل می شود. آرم ها به طور غیرقابل انکاری نشان دهنده ی سازمان یا برند خاصی هستند.

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت کارتی با اطلاعات کسب و کار فرد یا شرکت است که جهت معرفی رسمی شرکت یا فرد مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول در کارت ویزیت از نام و نام خانوادگی ، نام شرکت و آرم شرکت به همراه آدرس و اطلاعات تماس استفاده میگردد.