• عکس اسلایدر اول کورد وب
  • عکس اسلایدر دوم کورد وب
  • عکس اسلایدر سوم کورد وب

چرا انتخاب ما؟

ما تیم خلاق با ۴ سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی ویندوز، برنامه نویسی موبایل (Android)، طراحی و کد نویسی پوسته یا قالب سایت فعالیت میکنیم. شرکت برنامه نویسی کورد وب همواره سعی داشته تا با به خدمت گرفتن افراد متخصص در زمینه های برنامه نویسی و طراحی، نقش مهمی در حوضه طراحی سایت و نرم افزار در کشور عزیزمان داشته باشد.

قدرت در طراحی

طراحان کورد وب با ایده گرفتن از تصورات کارفرما و با بکارگیری جدیدترین تکنیک های روز دنیای کامپیوتر همواره توانسته اند رضایت شما عزیزان را بدست آورند.

زمان بندی مناسب

مهندسان کورد وب بر این باورند که زمانبندی یکی از اصولی ترین قواعد در انجام پروژه و سیستم کاری میباشد. شما با انتخاب کورد وب میتوانید پروژه های خود را در زمان مقرّر تحویل بگیرید.

اصول کدنویسان کورد وب

کد نویسان کورد وب قواعد خاصی را در کدنویسی رعایت میکنند. آنان معتقدند که اساس کدنویسی در پروژه باید دقیق ریخته شود تا برای توسعه ی پروژه ها مشکلی وجود نداشته باشد.

تعامل با کارفرما

از نظر کورد وب یک پروژه وقتی به بهترین شکل ممکن نوشته می شود که تعامل همه جانبه با کارفرما در طول پروژه وجود داشته باشد که با جلسات متوالی با کارفرما برای نزدیک شدن به هرآنچه که خواسته شماست لازمه کار است.

خدمات کورد وب

برنامه نویسی موبایل

افراد و شرکت ها میتوانند با سفارش یک اپلیکیشن موبایل کسب و کار خود را به عموم معرفی کنند و یا اگر ایده در سر میپرورانند آن را عملی کرده و راه موفقیت را در پیش بگیرند.

طراحی سایت

طراحی سایت یکی از روشهای جذب مشتری، معرفی کالا یا خدمات شما در بستر فضای مجازی میباشد و همچنین یکی از راه هایی که در کمتر کردن هزینه های تبلیغات موثر بوده، طراحی یک وب سایت میباشد.

سئو (بهینه سازی سایت)

یکی از راه های موفقیت در طراحی وب سایت بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو میباشد که این عمل باعث جذب کاربران بیشتر و درامد بیشتر به وب سایت شما میشود .

برنامه نویسی ویندوز

یک برنامه ویندوزی شما را در هرچه بهتر شدن مدیریت در کسب و کارتان کمک میکند به طوری که دیگر جایی برای ثبت رویداد ها در کاغذ و دفتر نباشد و باعث پیشرفت و ترقی در کارتان می شود.